Mobilne rozwiązania w ochronie

Portiernia lub stróżówka

Zabezpieczenie budowy zarówno przed kradzieżą jak i przed wtargnięciem to jedno z wielu wyzwań jakie stoi przed firmą wykonawczą czy inwestorem. Jednym ze stosowanych rozwiązań jest obecność strażników. Kodeks pracy jak i dobre praktyki zobowiązują do zapewnienia schronienia zarówno dla pracowników jak i wykorzystywanego do ochrony sprzętu, w tym aspekcie wspieramy naszych klientów po przez oferowanie kontenerowych modułów portierni czy stróżówek. Mogą one zawierać dodatkowe funkcje takie jak bramkę przejściową, specjalne okienko czy inne uzgodnione z klientem elementy.

Biuro z kontenerów

Modułowe rozwiązania służące do konstruowania pomieszczeń biurowych na budowie są znane i stosowane od lat. 

ochrona01

Mobilne rozwiązania

w ochronie

Stróżówki z kontenerów są przystosowane do pełnienia roli punktów kontrolnych i obserwacyjnych, o charakterze stałym jak i mobilnym. Mogą być wyposażone w różnego rodzaju systemy monitoringu, telewizji przemysłowej, klimatyzację oraz instalacje elektryczne i sanitarno-higieniczne.

Ich zastosowanie w ochronie osób i mienia jest szerokie. Stróżówki mogą być wykorzystywane przez ochronę do przeprowadzania obserwacji terenu, kontrolowania dostępu osób i pojazdów na teren prywatny, jak również służą do monitorowania systemów alarmowych.

W przypadku portierni z kontenerów znajdują zastosowanie jako punkty kontrolne dla osób wchodzących i wychodzących z obiektu, a także jako punkty informacyjne dla gości i klientów.

Stróżówki i portiernie z kontenerów znajdują zastosowanie w ochronie osób i mienia, na budowach, parkingach oraz w fabrykach, gdzie pełnią funkcję punktów kontrolnych i obserwacyjnych. Są one wygodnym i praktycznym rozwiązaniem, które pozwala na skuteczne monitorowanie i kontrolowanie terenu oraz zwiększenie bezpieczeństwa osób i mienia.

elastyczne rozwiązania dla budownictwa

Wybrane Realizacje

Poszukujesz rozwiązań mobilnych?
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami teraz