Kontenery gastronomiczne

Punkt gastronomiczny

Kontenery są coraz częściej wykorzystywane do budowania punktów gastronomicznych, barów na plaży i pawilonów handlowych ze względu na ich praktyczność, mobilność i łatwość w użyciu. Kontenery mogą być wykorzystane w wielu różnych konfiguracjach np.: jako magazyn, zmodyfikowany kontener jako otwarty bar lub kontener jako pawilon handlowy wyposażony w sprzęt kuchenny.

Kontenery jako bar na plaży

Odpowiednio zmodyfikowane mogą być również wykorzystane jako bary na plaży, które są łatwe do przenoszenia i ustawienia w różnych miejscach. Kontenery jako bary są zazwyczaj wyposażone w niezbędną instalację elektryczną a także zlewozmywak z możliwością podłączenia zmywarki.  Opcjonalnie można w nim zamieścić klimatyzację czy system wentylacyjny (wyciąg kuchenny) przyłącza pod urządzenia kuchenne. Dodatkowo możemy umieścić półki itd. 

 

Podręczny magazyn

Kontenery jako magazyn? Dlaczego nie. Kontenery mogą być wykorzystane jako magazyny, w których można przechowywać produkty spożywcze i napoje, takie jak alkohol, soki i woda. Kontenery takie mogą być opcjonalnie dodatkowo wyposażone w izolację oraz system chłodzący lub klimatyzację. Alterantywnie można w nim umieścić chłodziarki, lodówki czy zamrażarki. Ponadto można taki magazyn wyposażyć półki i szafki do przechowywania towarów. Dzięki temu właściciele punktów gastronomicznych na plaży, na ulicy czy w innym miejscu mogą przechowywać swoje produkty bezpiecznie i w dobrych warunkach, co pozwala na dłuższy czas utrzymania ich świeżości.

Sanitariaty z kontenerów

Kontenerowe sanitariaty mają różne rozmiary i mogą pełnić różne funkcje począwszy od toalet poprzez umywalnie aż po moduły wyposażone w kabiny prysznicowe.

Są łatwe do przenoszenia, łatwe do utrzymania w nich czystości. 

kontenery_na-_-budowe0111

Mobilne rozwiązania

dla branży gastronomicznej

Kompleksowe rozwiązania dla małej gastronomi od projektu poprzez budowę aż po wyposażenie i montarz. Zaprojektujemy i wykonamy kompleksowe punkty gastronomiczne dowolnych rozmiarów od małego pojedyńczego modułu do kompleksu łączącego restaurację, ogródek z pergolą, po magazyn i sanitariaty

elastyczne rozwiązania dla budownictwa

Wybrane Realizacje

Poszukujesz rozwiązań mobilnych?
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami teraz