Mobilne rozwiązania dla handlu

Pawilony handlowe

Pawilon handlowy zbudowany w oparciu o konstrukcję kontenera morskiego to bardzo popularne rozwiązanie dla różnych typów biznesów, takich jak sklep, tymczasowy punk handlowy w trakcie remontu, pawilon sprzedaży na budowie, stanowisko sprzedaży w trakcie akcji promocyjnej i wiele innych. Konstrukcja kontenera jest bardzo wytrzymała i solidna, co sprawia, że kontenery są idealnymi kandydatami do przekształcenia w pawilony handlowe.

Pawilon handlowy z kontenera jest zazwyczaj zbudowany z jednego lub kilku połączonych ze sobą modułów. Kontenery te są specjalnie przystosowane do tego, aby móc spełniać wymagania pawilonów handlowych, a więc są wyposażone w okna, drzwi, podłogę, systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne, oświetlenie i wiele innych elementów potrzebnych do prowadzenia biznesu.

Kontenery ekspozycyjne

Niejednokrotnie w sprzedaży potrzebna jest specjalna ekspozycja produktów. Zarówno w sytuacjach incydentalnych np.: targi, centrum miasta czy przy festiwalu. 

Do ekspozycji można zastosować specajlnie do tego przygotowane modułu w pełni oszklone w różnych rozmiarach jak i kontenery posiadające witryny z jedenj lub więcej stron.

Dysponujemy gotowymi rozwiązaniami oraz przygotowujemy kontenery indywidualne zamówienia.

Kontenery kasowe

Kasa biletowa to ważny element obsługi koncertu, targów, eventu, parkingu płatnego itp. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zbudować i wyposażyć moduły pełniące funkcje kas. 

Kontenery pełniące funkcję kas mogą być dostosowane do sprzedaży w okienku kasowym jak i we wnętrzu. 

Kontenery mogą być wyposażone w klimatyzację.

Podręczny magazyn

Kontenery jako magazyn? Dlaczego nie. Kontenery mogą być wykorzystane jako magazyny, w których można przechowywać produkty spożywcze i napoje, takie jak alkohol, soki i woda. Kontenery takie mogą być opcjonalnie dodatkowo wyposażone w izolację oraz system chłodzący lub klimatyzację. Alterantywnie można w nim umieścić chłodziarki, lodówki czy zamrażarki. Ponadto można taki magazyn wyposażyć półki i szafki do przechowywania towarów. Dzięki temu właściciele punktów gastronomicznych na plaży, na ulicy czy w innym miejscu mogą przechowywać swoje produkty bezpiecznie i w dobrych warunkach, co pozwala na dłuższy czas utrzymania ich świeżości.

pawilon-handlowy02

Mobilne rozwiązania

dla handlu

Sprzedaż łączy w sobie wiele elementów procesu dystrybucji. Począwszy od samego elementu transakcji jak i elementów marketingu w postaci prezentacji czy ekspozycji. Doskonale do realizacji tych funkcji nadają się moduły z kontenerów. Za ich pośrednictwem zaprezentujesz i ochronisz unikalny eksponat czy drogi samochód. Pokażesz unikalną instalację prezentującą Twój produkt. Postawisz kasę biletową czy Pawilon handlowy prezentujący i sprzedający Twoje produkty.

Łatwe w transporcie, instalacji i uruchomieniu.

elastyczne rozwiązania dla budownictwa

Wybrane Realizacje

Poszukujesz rozwiązań mobilnych?
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami teraz