Mobilne rozwiązania dla budownictwa

Magazyny na budowie

Do realizacji funkcji magazynu na budowie, przy zakładzie, punkcie gastronomicznym czy innym miejscu doskonale nadają się kontenery morskie.

W zależności od potrzeb mogą one byś w wersji podstawowej bez modyfikacji lub zmodyfikowane.

Modyfikacje mogą polegać na na dodaniu standardowych drzwi, wstawieniu systemu półek, oświetlenia, izolacji czy klimatyzacji.

Biuro z kontenerów

Modułowe rozwiązania służące do konstruowania pomieszczeń biurowych na budowie są znane i stosowane od lat. 

Szatnie z kontenerów

Dysponujemy modułami kontenerowymi pozwalającymi zbudować szatnię dla dowolnej liczby pracowników. Dodatkowo możemy zadbać o wyposażenie szatnie w szafki pracownicze czy dodać sanitariaty

Sanitariaty z kontenerów

Kontenerowe sanitariaty mają różne rozmiary i mogą pełnić różne funkcje począwszy od toalet poprzez umywalnie aż po moduły wyposażone w kabiny prysznicowe.

Portiernia lub stróżówka

Zabezpieczenie budowy zarówno przed kradzieżą jak i przed wtargnięciem to jedno z wielu wyzwań jakie stoi przed firmą wykonawczą czy inwestorem. Jednym ze stosowanych rozwiązań jest obecność strażników. Kodeks pracy jak i dobre praktyki zobowiązują do zapewnienia schronienia zarówno dla pracowników jak i wykorzystywanego do ochrony sprzętu, w tym aspekcie wspieramy naszych klientów po przez oferowanie kontenerowych modułów portierni czy stróżówek. Mogą one zawierać dodatkowe funkcje takie jak bramkę przejściową, specjalne okienko czy inne uzgodnione z klientem elementy.

Pawilony sprzedażowe

Powszechną praktyką developerów jest w miarę możliwości bezpieczne udostępnianie do zwiedzania potencjalnym klientom fragmentów placu budowy. Do obsługi klienta na miejscu niezbędna jest przestrzeń biurowa o nieco innej charakterystyce niż biuro budowy. Dlatego w naszych zasobach są gotowe moduły pawilonów handlowych, pozwalająca sprawnie zaaranżować biuro handlowe na terenie budowy. 

Pawilony handlowe występują w kilku rozmiarach i konfiguracji, istnieje możliwość udostępnienai wyposażenia.

kontenery_na-_-budowe01_wynik

Mobilne rozwiązania

dla budownictwa

Budowy to skomplikowane projekty łączące w sobie wiele różnych procesów, zespołów oraz specjalistów z różnych dziedzin. Wymagają rożnorodnego zaplecza zapewniającego sprawne zrealizowanie zamierzonego celu.

Biuro, szatnia, magazyny, sala konferencyjna, pawilon sprzedaży mieszkań, budujemy je wszystkie przy użyciu różnych typów dostępnych modułów. Łącząc różne moduły, możemy zaoferować niestandardowe rozwiązania, które są unikalne dla każdego klienta. Elastyczność konstrukcji modułowej opartej na kontenerach umożliwia nam szybki montaż i demontaż.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Analizujemy potrzeby klienta, możliwości przestrzenne, dodajemy funkcje wynikające z naszego doświadczenia i na tej podstawie proponujemy kompleksowe rozwiązanie.

elastyczne rozwiązania dla budownictwa

Wybrane Realizacje

Poszukujesz rozwiązań mobilnych?
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami teraz