Mobilne rozwiązania dla deweloperów

Biuro sprzedaży inwestycji

Sprzedaż mieszkań, domków jednorodzinnych czy innych inwestycji realizowanych przez firmy deweloperskie na obecnym wymagający rynku wymaga dużej kreatywności i elastyczności. Prezentacja lokali na miejscu inwestycji to niemal standard. Często ze względu na odległość lepiej jest wydelegować pracowników do pracy na miejscu dzięki czemu mogą efektywniej realizować powierzone zadania sprzedaży. Modułowe pawilony handlowe doskonale nadają się do zorganizowania i prowadzenia biura sprzedaży inwestycji. Pawilony są całoroczne wyposażone w ogrzewanie i klimatyzację oraz inne niezbędne instalacje. 

Biuro z kontenerów

Modułowe rozwiązania służące do konstruowania pomieszczeń biurowych na budowie są znane i stosowane od lat. Za ich pośrednictwem można zbudować małe biuroa jak i rozbudowane wielopoziomowe konstrukcje biurowe. Moduły wyposażone są w instalację elektryczną, klimatyzację i ogrzewanie. Dodatkowo okablowanie internetowe, TV itp.

biuro-sprzedazy

Mobilne rozwiązania

do obsługi inwestycji

Prowadzeni, nadzór i sprzedaż lokali w ramach inwetycji deweloperskich to skomplikowane projekty łączące w sobie wiele różnych procesów, zespoły oraz specjalistów z różnych dziedzin. Skuteczna sprzedaż często wymaga elastycznego podejścia do prezentacji lokali, czyli biura sprzedaży na miejscu inwestycji co skutecznie wspiera sprawne zrealizowanie zamierzonego celu.

Biuro, magazyny, sala konferencyjna, pawilon sprzedaży mieszkań, budujemy je wszystkie przy użyciu różnych typów dostępnych modułów. Łącząc różne moduły, możemy zaoferować niestandardowe, unikalne rozwiązania. Elastyczność konstrukcji modułowej opartej na kontenerach umożliwia nam szybki montaż i demontaż.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Analizujemy potrzeby klienta, możliwości przestrzenne, proponujemy funkcje wynikające z naszego doświadczenia i na tej podstawie budujemy kompleksowe rozwiązanie.

elastyczne rozwiązania dla budownictwa

Wybrane Realizacje

Poszukujesz rozwiązań mobilnych?
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami teraz