Mobilne rozwiązania dla osób prywatnych

Dom z kontenerów

Dom całoroczny w kształcie litery U składający się z trzech modułów. Wyposażony w niezbędne instalacje. Gotowy jako domek letniskowy, gościnny, dla pracowników itp.

Domki modułowe

Domek na działce rekreacyjnej, altanka, domek gościnny, samowystarczalny domek myśliwski, domek do wędkowania nad jeziorem.

Budynek dla uchodźców. Szukasz rozwiązania dla pogorzelców, ofiar powodzi, tanich mieszkań socjalnych.

Tymczasowy dom na czas budowy własnego domu, zamiast płacić czynsz mieszkasz i doglądasz budowy

Organizujesz imprezę sportową/ widowiskową i potrzebujesz lokum dla obsługi czy gości

Pawilony mieszkalne

różnorodne rozwiązania do mieszkania 

Przydomowe biuro

Modułowe rozwiązania służące do konstruowania pomieszczeń biurowych w dowolnej lokalizacji. Kontenery docieplone wyposażone we wszelkie niezbędne instalacje,

Przydomowy magazyn

W zależności od potrzeb magazynowych kontenery mogą być w wersji podstawowej bez modyfikacji lub zmodyfikowane. Modyfikacje polegają na dodaniu drzwi, okien, systemu chłodzenia, ogrzewania, izolacji, instalacje, półki podział na pomieszczenia/sekcje itd.

Garaż z kontenera

Kontener ze względu na swoje rozmiary szczelność i inne funkcje łatwo przerobić na garaż i takie gotowe moduły są dostępne w naszej ofertcie

kontenery_na-_-budowe01

Mobilne rozwiązania

dla klientów indywidualnych

Przydomowe biuro, magazyn czy inne pomieszczenie gospodarcze w łatwy i szybki sposób można skonstruować i postawić w przydomowej przestrzeni. Mnogość rozwiązań, pomysłów i zastosowań jest niemal nie ograniczona. Z przyjemnością posłuchamy o Państwa potrzebach i zaproponujemy rozwiązania zawierające funkcje z nich wynikające. Dodatkowo dołożymy pomysły zaczerpnięte z innych realizacji oraz naszego doświadczenia.

elastyczne rozwiązania dla budownictwa

Wybrane Realizacje

Poszukujesz rozwiązań mobilnych?
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami teraz