Kontenery mieszkalne

Domki modułowe

Po latach w branży wykorzystywania kontenerów do celów mieszkalnych i biznesowych doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas, aby ułatwić dostęp tańszych, kreatywnych rozwiązań umożliwiających szybko i tanio postawić dom lub wiele domów. Liczyło się to, że był szybki w budowie i stwarzał możliwość uzyskania bezpiecznego miejsca do mieszkania za ułamek kosztów inwestycji w cegły i zaprawę.

Dla kogo?
Prowadzisz budowę i potrzebujesz taniego miejsca do nocowania dla pracowników, które po zakończeniu możesz przetransportować i postawić w kolejnym miejscu.

Domek na działce rekreacyjnej, altanka, domek gościnny, samowystarczalny domek myśliwski.

Budynek dla uchodźców. Szukasz rozwiązania dla pogorzelców, ofiar powodzi, tanich mieszkań socialnych.

Organizujesz imprezę sportową/ widowiskową i potrzebujesz lokum dla obsługi czy gości

Sanitariaty z kontenerów

Kontenerowe sanitariaty mają różne rozmiary i mogą pełnić różne funkcje począwszy od toalet poprzez umywalnie aż po moduły wyposażone w kabiny prysznicowe.

kontenery_na-_-budowe01

Mobilne rozwiązania

KONTENERY MIESZKALNE

Kompleksowe rozwiązania mieszkaniowe dla osób prywatnych, firm, agencji pracy tymczasowych.

Przestrzeń mieszkalna w przypadku pojedynczego kontenera przeważnie wyposażona jest w toaletę z umywalką i kabiną prysznicową, jak również nieduży aneks kuchenny. Ciepła woda użytkowa oraz ogrzewanie kontenera zapewnia instalacja elektryczna. Przestrzeń jednego kontenera – niespełna 13 m2 – to mimo wszystko stosunkowo niewielka powierzchnia do wygodnego mieszkania…

Dlatego też kontenery można ze sobą dowolnie łączyć, zyskując dzięki temu zdecydowanie większe przestrzenie i możliwości aranżacyjne. Zestawienie już dwóch kontenerów pozwala zaprojektować wygodne mieszkanie. Trzy i więcej zestawionych ze sobą kontenerów pozwoli na wykonanie przestronnego mieszkania parterowego lub poprzez piętrowanie kontenerów, na wykonanie wielopoziomowego mieszkania lub domu.

elastyczne rozwiązania dla budownictwa

Wybrane Realizacje

Poszukujesz rozwiązań mobilnych?
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami teraz