Mobilne rozwiązania dla firm

Biuro z kontenerów

Modułowe rozwiązania służące do konstruowania pomieszczeń biurowych. Doskonałe rozwiązania w przypadku remontu, przebudowy siedziby, zapotrzebowania szybkiego na rozbudowę powierzchni biurowej. Kontenery są całoroczne, wyposażone w ogrzewanie, klimatyzację, instalacje elektryczne, internetowe. Możliwość dodania instalacji TV. Rozwijasz warsztat samochodowy, potrzebujesz biura obsługi klienta, poczekalni, postaw na kontenery. Prowadzisz sklep internetowy, chcesz wyprowadzić biuro z domu postaw biuro i magazyn z kontenerów.

Magazyny na budowie

Do realizacji funkcji magazynu na budowie, przy zakładzie, punkcie gastronomicznym czy innym miejscu doskonale nadają się kontenery morskie.

W zależności od potrzeb mogą one byś w wersji podstawowej bez modyfikacji lub zmodyfikowane.

Modyfikacje mogą polegać na na dodaniu standardowych drzwi, wstawieniu systemu półek, oświetlenia, izolacji czy klimatyzacji.

Portiernia lub stróżówka

Zabezpieczenie i ochrona firmy zarówno przed kradzieżą jak i przed wtargnięciem to jedno z wielu wyzwań jakie stoi przed firmą. Jednym ze stosowanych rozwiązań jest obecność strażników, ochroniarzy. Kodeks pracy jak i dobre praktyki zobowiązują do zapewnienia schronienia zarówno dla pracowników jak i wykorzystywanego do ochrony sprzętu, w tym aspekcie wspieramy naszych klientów po przez oferowanie kontenerowych modułów portierni czy stróżówek. Mogą one zawierać dodatkowe funkcje takie jak bramkę przejściową, specjalne okienko czy inne uzgodnione z klientem elementy.

Pawilony sprzedażowe

Pawilony handlowe to elastyczne i łatwe do konstruowania, rozbudowy czy przenoszenia rozwiązane zarówno tymczasowych jak stałych punktów sprzedaży. Posiadasz plac doskonały do sprzedaży np maszyn rolniczych ale nie ma przy nim biura? Postaw na pawilon handlowy. Szybko dostarczymy, zamontujemy i wyposażymy pojedynczy moduł albo rozbudowane rozwiązanie.

biuro-sprzedazy

Mobilne rozwiązania

dla biznesu

Rozwój firmy to skomplikowane proces łączący w sobie wiele różnych , zespołów zdarzeń. Wymagają różnorodnego zaplecza zapewniającego sprawne zrealizowanie zamierzonego celu.

Biuro, hala montażowa, magazyny, sala konferencyjna, warsztat, garaż, pawilon sprzedaży, budujemy je wszystkie przy użyciu różnych typów dostępnych modułów. Łącząc różne moduły kontenerowe, możemy zaoferować niestandardowe rozwiązania, które są innowacyjne . Elastyczność konstrukcji modułowej opartej na kontenerach umożliwia nam szybki montaż i demontaż.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Analizujemy potrzeby klienta, możliwości przestrzenne, dodajemy funkcje wynikające z naszego doświadczenia i na tej podstawie proponujemy kompleksowe rozwiązanie.

elastyczne rozwiązania dla budownictwa

Wybrane Realizacje

Poszukujesz rozwiązań mobilnych?
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami teraz